NDG Health, Arbeid en Gezondheid is een gedreven en betrokken organisatie met een hoge mate van deskundigheid. Er heerst passie. Vanuit deze passie wordt elke keer opnieuw gekeken wat de beste oplossing voor alle partijen is. Wij houden mensen en organisaties in beweging. Daar wordt tenslotte iedereen beter van.

Niels de Groot

Register Arbeidsdeskundige & Ergotherapeut
niels@ndghealth.nl
06 14 36 07 96

Jolanda de Koning

Officemanager
jolanda@ndghealth.nl
0413 787077

Hans Hakhof

Register Arbeidsdeskundige
hans@ndghealth.nl
06 20 07 25 00

Friso Bouman

Register Arbeidsdeskundige
friso@ndghealth.nl
06 19 63 51 95‬

Henk Zuidam

Register Arbeidsdeskundige
henk@ndghealth.nl
06 81 93 43 59

Richard van Lutterveld

Register Arbeidsdeskundige
richard@ndghealth.nl
06 15 53 46 76

Koen Krijger

Register Arbeidsdeskundige
koen@ndghealth.nl
06 52 46 38 70

Contact

Laten we om te beginnen gewoon eens kennismaken. Dan vertel jij ons waar we je mee kunnen helpen. En dan laten wij zien hoe we dat bij NDG Health doen.

Captcha onduidelijk? Klik hier om aan te passen. captcha txt